Menu
Your Cart

Ferplast

Značka: Ferplast
Jedinečný obojstranný hrebeň s redšími a hustejšími zubami a anatomicky tvarovanou rukoväťou.Tento hrebeň pre psov má plastovú rukoväť a je ideálnym produktom pre úpravu stredne dlhej a dlhej srsti zvierat..
7,89€
Bez DPH:6,58€
Značka: Ferplast
Rozčesávanie uzlov v srsti Vášho psa už nebude problém vďaka tomuto hrebeňu s oblými zubami a tvarom hrablí, ktoré nedráždia pokožku vášho štvornohého priateľa. Je to ideálny produkt pre stredne dlhú a dlhú srsť psov.Rozmery: š 11 cm x d 15,5 cm x v 3 cm..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Značka: Ferplast
Hrebeň v tvare hrablí na prečesávanie s otočnými zubami v dvoch radoch. Výborne prečeše aj hustú srsť až ku koži. Jedinečný tvar zubov hrebeňa - kužeľové polovice zubov sú zárukou príjemnej a potrebnej masáže. Hrebeň má otočné zuby v dvoch radoch. Rukoväť je anatomicky tvarovaná s protišmykovou úpra..
11,29€
Bez DPH:9,41€
Značka: Ferplast
Starostlivosť o labky vášho psa je zásadná pre jeho zdravie a pre to, aby mu umožnila správnu chôdzu. Strihanie pazúrov vášho psa bude s týmito gilotínovými nožnicami hračkou...
6,59€
Bez DPH:5,49€
Značka: Ferplast
Gumová kefa na česanie a príjemnú masáž pre krátkosrstých psíkov. Tento typ kefy je vhodný aj na použitie pri kúpaní. Pravidelnou starostlivosťou o srsť sa odstránia odumreté chlpy a nečistoty, ktoré spôsobujú zápal a veľké svrbenie. Gumená kefa poskytuje upokojujúcu masáž, ktorá stimuluje krvný obe..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Ferplast
Rozmotanie uzlov v srsti vašich psov už nebude problémom vďaka hrebeňu so zaoblenými zubami, ktorý nedráždi pokožku vášho štvornohého priateľa. Je to perfektný produkt pre stredne dlhé a dlhosrsté psy.Rozmery: š 11 cm x d 15,5 cm x v 3 cm..
8,49€
Bez DPH:7,08€
Značka: Ferplast
Hrebeň v tvare hrablí na prečesávanie s otočnými zubami. Výborne prečeše aj hustú srsť až ku koži. Jedinečný tvar zubov hrebeňa - kužeľové polovice zubov sú zárukou príjemnej a potrebnej masáže. Hrebeň má otočné zuby v jednom rade. Rukoväť je anatomicky tvarovaná s protišmykovou úpravou. Pravidelné ..
8,59€
Bez DPH:7,16€
Značka: Ferplast
Tento hrebeň pre psov a mačky má plastovú rukoväť a je ideálnym produktom pre úpravu stredne dlhej a dlhej srsti zvierat. ..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Ferplast
Tento hrebeň pre psov má plastovú rukoväť a je ideálnym produktom pre úpravu stredne dlhej a dlhej srsti zvierat.Rozmery: š 1,6 cm x d 20,2 cm x v 4,3 cm..
6,29€
Bez DPH:5,24€
Značka: Ferplast
Hrebeň so zubami s rozdielnou dĺžkou (krátke a dlhé zuby) a anatomicky tvarovanou rukoväťou.Tento hrebeň pre psov má plastovú rukoväť a je ideálnym produktom pre úpravu stredne dlhej a dlhej srsti zvierat. ..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Ferplast
Kefa odstráni odumreté chlpy, čo uľahčuje prácu s hrebeňom. Mäkký gumený povrch umožňuje česanie bez podráždenia kože zvieraťa. Plastový hrebeň je súčasťou balenia.16 × 9,8 × 3,3 cm..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Ferplast
Kefa odstráni odumreté chlpy, čo uľahčuje prácu s hrebeňom. Mäkký gumený povrch umožňuje česanie bez podráždenia kože zvieraťa. Plastový hrebeň je súčasťou balenia.16.5 × 11.4 × 3.3 cm..
7,99€
Bez DPH:6,66€
Zobrazené 1 až 12 z 33 (3 stránok)