Menu
Your Cart

Happy Dog

Značka: Happy Dog
Happy Dog Natur-Croq sú granule pre dospelých psov všetkých rás s normálnou potrebou energie. Granule sú dobre stráviteľné, s obsahom špaldy a prírodných zelených byliniek.Vyvážené, dobre stráviteľné komplexné krmivo je vhodné pre dospelých psov všetkých rás s normálnou potrebou energie. Špeciálne p..
3,89€
Bez DPH:3,24€
Značka: Happy Dog
Happy Dog Natur-Croq sú granule pre dospelých psov všetkých rás s normálnou potrebou energie. Granule sú dobre stráviteľné, s obsahom špaldy a prírodných zelených byliniek.Happy Dog Natur-Croq je vyvážené, dobre stráviteľné krmivo pre dospelých psov všetkých rás, ktorí majú normálnu potrebu energie...
37,89€
Bez DPH:31,58€
Značka: Happy Dog
Pre dospelé psy s normálnou potrebou energie, vhodné pre citlivé psyKŕmenie jahňacím a ryžou sa osvedčuje najmä u precitlivených psov! NaturCroq Lamm & Reis je vyvážené, ľahko stráviteľné suché Premium krmivo s cenným jahňacím mäsom, ľahko stráviteľnou ryžou a nízkym obsahom tuku.Veľmi lahodná r..
40,29€
Bez DPH:33,58€
Značka: Happy Dog
Jahňacina & ryža - prírodné a lahodné!Kŕmenie s jahňacinou a ryžou sa osvedčuje najmä u precitlivelých psoch! NaturCroq Lamm & Reis je vyvážené, ľahko stráviteľné suché PREMIUM krmivo s cenným jahňacím mäsom, ľahko stráviteľnou ryžou a miernym obsahom tuku.Veľmi lahodná receptúra obsahuje ve..
12,59€
Bez DPH:10,49€
Značka: Happy Dog
Plnohodnotná výživa pre šteňatá všetkých plemien od 1 mesiacaPlnohodnotné proteíny živočíšneho pôvodu, dobre prevarené domáce nemecké obilniny, všetky potrebné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky v tomto krmive ponúkajú najlepšie predpoklady pre zdravý vývoj.Zloženie: sušený hydinový proteín, ..
43,29€
Bez DPH:36,08€
Značka: Happy Dog
Optimálna zdravá výživa pre šteňatá od 4. týždňa do 6. mesiacov.NaturCroq Welpen je vyvážené a veľmi ľahko stráviteľné suché PREMIUM krmivo, ktoré šteňatám prináša plnohodnotné proteíny živočíšneho pôvodu, dobre opracované domáce bavorské obilniny, všetky potrebné vitamíny, minerálne látky a stopové..
13,39€
Bez DPH:11,16€
Značka: Happy Dog
Happy Dog Natur Croq Senior je kompletné a ľahko stráviteľné krmivo pre psov v seniorskom veku. Tento vzorec má nižší obsah fosforu, sodíka a bielkovín a väčšina zdrojov sacharidov je celozrnná.Zloženie:hydinové bielkoviny, celozrnná pšenica, pšeničná múka, celozrnný jačmeň, celozrnná kukurica, kuku..
37,89€
Bez DPH:31,58€
Značka: Happy Dog
Kompletné krmivo pre všetkých dospelých psíkov s hmotnosťou do 10 kg s normálnou potrebou energie.Mini ADULT - Nadmerný príjem proteínov a tukov je dnes u malých psov často štartérom celého radu chronických ochorení – najmä pri nedostatku pohybu. Nápravu zaistí vyvážená, nie príliš výdatná potrava, ..
16,99€
Bez DPH:14,16€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)