Menu
Your Cart

Vitakraft

Značka: Vitakraft
Piesok s citrónovou kôrou a anízom - doplnkové krmivo pre vtáky.Použitie: Piesok nasypte do malého kŕmidla a na dno klietky.Zloženie: jurský vápenec, morské mušle, aníz, citrónová kôra...
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Vitakraft
Vitakraft Cat Gras tráva - sú vybrané špeciálne semená s vysokou klíčivosťou, s vysokým obsahom vitamínov, minerálov a chlorofylu. Cat-Gras podporuje trávenie a pomáha mačke vyvrhnúť chuchvalce srsti tvoriaci sa v žalúdku. Hodnotný doplnok stravy, ktorý rastie v prirodzene obohatenej pôde bez chemic..
3,59€
Bez DPH:2,99€
Značka: Vitakraft
Krémovo lahodná desiata, ktorú všetky mačky milujú. Doplnková desiata - možno maškrtiť priamo z vrecka, z misky alebo rozliatu cez porciu hlavného krmiva.Zloženie: Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (4% hovädzie mäso), vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky, mlieko a mliečne výrobky, inulín (0,..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Vitakraft
Malé kapsičky, ktorých obsahom je hustejšia omáčka. Určené ako doplnkové krmivo, pamlsky alebo ochucovadlo na granule. V balení je 6 x 15gZloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšnej výroby (kačka), vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky, mlieko a mliečne výrobky, kvasniceAnalytické zložky: Vl..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Vitakraft
Vitakraft Cat Stick classic s kačicou a králikom je doplnkové krmivo s vysokým obsahom mäsa pre mačky.Lahodná chuť a mimoriadne vysoký obsah mäsa z tyčiniek robí neodolateľnú pochúťku pre každú mačku.Tyčinky sú balené samostatne, čo zachováva čerstvosť každého kusu zvlášť.- bez obilia- bez cukru- be..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Značka: Vitakraft
Vitakraft Cat Stick Mini Kura a tráva pamlsok tyčinka pre mačku.Tyčinka pre mačky z kuracieho mäsa je odmenou pre vašu mačku, ktorá jej nikdy neprestane chutiť. Zloženie: Mäso a živočíšne vedľajšie produkty z hovädzieho, bravčového a hydinového mäsa (95%, z toho 75% svalovina), minerály, inulín..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Značka: Vitakraft
Mäsové tyčinky Vitakraft sú obľúbenou pochúťkou mnohých mačiek. Obsahujú až 95% mäsa alebo 80% rýb. Každá tyčinka je zabalená osobitne, a preto si svoju lákavú arómu a chuť uchovávajú do poslednej chvíle. Tyčinky sa dajú ľahko nalámať na menšie kúsky vďaka lámacím drážkam. Odmeňte svoju mačku za dob..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Značka: Vitakraft
Doplnkové krmivo pre mačky. Neodolateľná chutná tyčinka s lahodnou vôňou a vysokým obsahom mäsa. Tyčinky sú mäkké, vďaka čomu sa ľahko lámu na menšie kúsky. V praktickom balení pre dlhšie uchovanie čerstvosti a arómy.Bez farieb a umelých príchutí.Vždy zaistite dostatok vody.Zloženie: mäso a vedľajši..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Značka: Vitakraft
Doplnkové krmivo pre mačky. Neodolateľná chutná tyčinka s lahodnou vôňou a vysokým obsahom mäsa. Tyčinky sú mäkké vďaka čomu sa ľahko lámu na menšie kúsky. V praktickom balení pre dlhšie uchovanie čerstvosti a arómy.Bez farieb a umelých príchutí.Vždy zaistite dostatok vody.Zloženie: mäso a vedľajšie..
2,19€
Bez DPH:1,83€
Značka: Vitakraft
Vitakraft Cat Stick Mini platyz a omega3 pamlsok tyčinka pre mačku.Obsahuje extra podieľ mäsa (až 95%), sú bez cukru, farbív a iumelých látok či stabilizátorov chuti.  Obsahuje mačaciu trávu a inulín podporujúce zdravé trávenie a omega 3 mastné kyseliny napomáhajúce zdravú srsť a pokožku. ..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Značka: Vitakraft
Do týchto mini tyčiniek s veľkým obsahom mäsa sa jednoducho zamiluje každá mačka! Lahodná vôňa, neodolateľná chuť úplne bez pridania umelých intenzifikátorov chuti.Každá tyčinka je zabalená samostatne, čo uchováva čerstvosť a arómu. S obsahom tresky a tuniaka. Podiel mäsa/rýb 80 %. Obohatené o vitam..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Zobrazené 1 až 12 z 48 (4 stránok)