Menu
Your Cart

Proplan

Značka: Proplan
Receptúra krmiva vyvinutého odborníkmi na výživu a veterinármi reaguje na špeciálne požiadavky malých a veľmi malých plemien s citlivou a problematickou kožou. Klinicky testovaná kombinácia látok OPTIDERMA prispieva k zdraviu kože a ku krásnej lesklej srsti. Dochádza taktiež k redukcii svrbenia a od..
13,99€
Bez DPH:11,66€
Značka: Proplan
Receptúra prémiového krmiva PRO PLAN Large Adult Athletic jahňacie & ryža OPTIDIGEST bola vyvinutá veterinármi a odborníkmi na výživu. Obsahuje ideálnu kombináciu živín a životne dôležitých látok, ktoré dospelí psy veľkých plemien s atletickou stavbou tela a citlivým trávením potrebujú. Vďaka vy..
43,99€
Bez DPH:36,66€
Značka: Proplan
Purina PRO PLAN ADULT Large Robust Sensitive Digestion 14 kg kompletné krmivo pre dospelé psy veľkých plemien robustného typu s citlivým trávením. Krmivo je nutrične vyvážené tak, aby splnilo ich špecifické výživové potreby a zároveň podporovalo ich citlivé trávenie. Obsahuje OPTIDIGEST®, kombináciu..
43,99€
Bez DPH:36,66€
Značka: Proplan
PURINA® PRO PLAN® Medium Adult Sensitive Digestion s vysokým obsahom jahňacieho mäsa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením. Obsahuje OPTIDIGEST®, vyvinutý s využitím najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov pre podporu zdravia tráviaceho traktu u psov a so skl..
43,99€
Bez DPH:36,66€
Značka: Proplan
PRO PLAN® Small & Mini Adult Sensitive Digestion so zložkou OPTIDIGEST je kompletné krmivo vytvorené pre nutričné potreby psov malých plemien s citlivým trávením. Obsahuje OPTIDIGEST, vyvinutý na základe najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov na podporu zdravia tráviaceho traktu u ..
13,99€
Bez DPH:11,66€
Značka: Proplan
Kompletné suché krmivo pre šteňatá veľkých plemien atletického typu s citlivým trávením. Tiež vhodné pre gravidné, alebo dojčiace suky. Vytvorené na základe vedeckých poznatkov.PURINA® PRE PLAN® LARGE PUPPY Athletic s OPTIDIGEST® pre citlivé zažívanie je starostlivo vytvorená receptúra, obsahujúci k..
43,99€
Bez DPH:36,66€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)