Menu
Your Cart

Doplnky stravy

Značka: Canvit
Vhodné pre dlhosrsté, biele, pĺznuce mačky. Mačky u ktorých je vyžadovaná vysoká kvalita srsti a perfektný vzhľad.Komplex proaktívnych látok (biotínu, zinku, vitamínov skupiny  B a methioninu) podporuje zdravý vývoj  kože,  kvalitu a lesk srsti, pozitívne ovplyvňuje rohovinupazúrov. O..
5,99€
Bez DPH:4,99€
Značka: Canvit
Vhodné ako každodenný doplnok výživy k domácky pripravovanej strave.Rizikom domácky pripravenej stravy je nevyrovnaný obsah vitamínov a ďalších dôležitých látok. Canvit Nutrimin obsahuje všetky vitamíny, minerály a stopové prvky potrebné pre zdravé fungovanie organizmu. Pravidelným podávaním príprav..
5,99€
Bez DPH:4,99€
Značka: Canvit
Dietetické doplnkové krmivo pre psy a mačky.Nutričný účel: Redukcia akútnych črevných absorpčných porúch, rekonvalescencia po akútnych hnačkách.Zloženie: Dextróza, glycerín, karobová múčka, frukto-oligo sacharidy (FOS), medicinálne uhlie, chlorid sodný, chlorid draselný, chlorid horečnatý.Analytické..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Doplnkové krmivo je určené na podporu obličiek pri chronickej nedostatočnosti obličiek (CRI) u psov a mačiek. Obsahuje chitosan a uhličitan vápenatý.Chitosan je vyrábaný diacetyláciou chitínu, pochádzajúceho z krabov. Znižuje obsah fosforu a močoviny v krvi, čo plne preukázali štúdie na krysách..
29,15€
Bez DPH:24,29€
Trixie mlieko pre mačky so zníženým obsahom laktózy a s prídavkom vitamínov. Obsahuje biotín pre kvalitnú srsť a kožu. Mlieko je možné podávať dospelým mačkám aj mačiatkam starším 6 týždňov.Trixie mlieko pre mačky so zníženým obsahom laktózy a s prídavkom vitamínov. Obsahuje biotín pre kvalitnú srsť..
0,79€
Bez DPH:0,66€
Značka: Vitakraft
Vitakraft Cat Gras tráva - sú vybrané špeciálne semená s vysokou klíčivosťou, s vysokým obsahom vitamínov, minerálov a chlorofylu. Cat-Gras podporuje trávenie a pomáha mačke vyvrhnúť chuchvalce srsti tvoriaci sa v žalúdku. Hodnotný doplnok stravy, ktorý rastie v prirodzene obohatenej pôde bez chemic..
3,59€
Bez DPH:2,99€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)