Menu
Your Cart

Granulky

Značka: Eminent
EMINENT ADULT CAT CHICKEN - kompletné krmivo pre dospelé mačky. Špeciálny komplex probiotických kultúr zaisťuje optimálne trávenie a vynikajúcu kondíciu mačky.Špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín ..
20,69€
Bez DPH:17,24€
Značka: Eminent
EMINENT ADULT CAT CHICKEN - kompletné krmivo pre dospelé mačky. Špeciálny komplex probiotických kultúr zaisťuje optimálne trávenie a vynikajúcu kondíciu mačky.Špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov.Esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín ..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Eminent
Eminent Cat Salmon - kompletné krmivo pre dospelé mačkyVysoko stráviteľné krmivo je určené pre dospelé mačky a príchuť lososa zlepšuje jeho chutnosť.Optimálna hladina bielkovín (32 %) a tukov (14 %) spoločne s vyváženým pomerom omega-6 a omega-3 mastných kyselín zaisťuje mačke vynikajúcu kondíciu a ..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Eminent
Kompletné krmivo pre mačiatka, gravidné a dojčiace mačky.Zloženie:  hydinová múčka (29%), kukurica, pšenica, hydinový tuk, rybia múčka, pšeničné klíčky, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, doplnkové látky, cholín-chlorid, taurín, MOS (mannanoligosacharidy),..
6,59€
Bez DPH:5,49€
Značka: Eminent
Vysoko stráviteľné krmivo s vysokým podielom živočíšnych bielkovín a zníženou hladinou tuku. Krmivo pomáha udržiavať správnu hmotnosť mačiek a predchádzať nadváhe.ideálna hladina a pomer omega-3 a 6 mastných kyselín pomáha obmedzovať výskyt kožných problémovzvýšená hladina biotínu, vitamíny A a B na..
26,54€
Bez DPH:22,12€
Značka: Eminent
EMINENT CAT LIGHT/STERILE - vysoko stráviteľné krmivo s vysokým podielom živočíšnych bielkovín a zníženou hladinou tuku. Krmivo pomáha udržiavať správnu hmotnosť mačiek a predchádzať nadváhe.ideálna hladina a pomer omega-3 a 6 mastných kyselín pomáha obmedzovať výskyt kožných problémovzvýšená hladin..
6,99€
Bez DPH:5,83€
Značka: Farmina
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.Zloženie: Sušená živočíšna bielkovina (kuracie mäso 16%, morčacie mäso 16%), ryža (25%), kukurica, sušená bielkovina z rýb, kurací tuk, hydrolyzovaná živočíšna bielkovina, sušená mrkva (2%), sušený špenát (2%), sušená repná dužina (2%), rybí olej, kukuričný glutén,..
12,19€
Bez DPH:10,16€
Značka: Farmina
Farmina MO P MATISSE cat kitten 0,4 kgKompletné krmivo pre mačatá (1-12 mesiacov), gravidné a laktujúce mačky.Zloženie: Bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa (36%), ryža (20%), kurací tuk, kukurica, bielkoviny zo sušených rýb (6%), kukuričný glutén, sušené vajcia (4%), bielkoviny živočíšneho pôvodu ..
4,08€
Bez DPH:3,40€
Značka: Fresh Farm
Fresh Farm No Gluten Cat Adult - kuracie s hráškom kompletné a vyvážené bezlepkové krmivo Fresh Farm pre dospelé mačky od 1. roku života a pre kastrované mačky žijúce v exteriéry. Obsahuje kuracie mäso pochádzajúce z talianskych chovov. Starostlivý výber a kvalita použitých surovín spolu s vysokou s..
4,59€
Bez DPH:3,83€
Značka: Fresh Farm
Fresh Farm No Gluten Cat Sterilized - kuracie s hráškom je kompletné a vyvážené bezlepkové krmivo Fresh Farm pre dospelé kastrované mačky od 1. roku života a pre interiérové mačky s nedostatkom pohybu. Obsahuje kuracie mäso pochádzajúce z talianskych chovov. Starostlivý výber a kvalita použitých sur..
4,59€
Bez DPH:3,83€
Značka: Fresh Farm
Fresh Farm No Gluten Kitten - kuracie a  bravčové je kompletné a vyvážené bezlepkové krmivo Fresh Farm pre mačiatka do 10. mesiacov života. Obsahuje kuracie mäso pochádzajúce z talianskych chovov.Starostlivý výber a kvalita použitých surovín spolu s vysokou stráviteľnosťou sú ideálnym základom ..
5,39€
Bez DPH:4,49€
Značka: Fresh Farm
Fresh Farm No Grain Adult Cat - kačica a morka je kompletné a vyvážené bezobilninové krmivo pre dospelé mačky od 1. roku života a pre kastrované mačky žijúce v exteriéri s dostatkom pohybu.Starostlivý výber a kvalita čerstvých surovín spolu s vysokou stráviteľnosťou sú ideálnym základom pre pohodlie..
11,69€
Bez DPH:9,74€
Zobrazené 1 až 12 z 40 (4 stránok)