Menu
Your Cart

Pamlsky

Značka: Acana
Chrumkavá bravčová pečeň.DOPLNKOVÉ KRMIVO PRE PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN A VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIIZloženie: Surová bravčová pečeň (32%), dehydrované sladké zemiaky (29%), dehydrované bravčové (29%), surové bravčové mäso (4%), prírodná aróma, bravčový tuk (2,5%).Doplnky (na kg): technologické doplnky ..
5,19€
Bez DPH:4,33€
Značka: Acana
Chrumkavá hovädzia pečeň ako maškrta pre vášho miláčika. Doplnkové krmivo pre psov všetkých plemien a všetkých vekových kategórií. Sušienky obsahujú 85 % bielkovín zo živočíšnych surovín a neobsahujú žiadne obilniny a umelé konzervačné látkyMaškrty pre psov ACANA High-Protein Biscuits predstavujú sk..
4,39€
Bez DPH:3,66€
Značka: Acana
Chrumkavá kuracia pečeň ako maškrta pre vášho miláčika. Doplnkové krmivo pre psov všetkých plemien a všetkých vekových kategórií. Sušienky obsahujú 85 % bielkovín zo živočíšnych surovín a neobsahujú žiadne obilniny a umelé konzervačné látky.Maškrty pre psov ACANA High-Protein Biscuits predstavujú sk..
4,39€
Bez DPH:3,66€
Značka: Acana
Chrumkavá morčacia pečeň ako maškrta pre vášho miláčika. Doplnkové krmivo pre psov všetkých plemien a všetkých vekových kategórií. Sušienky obsahujú 85 % bielkovín zo živočíšnych surovín a neobsahujú žiadne obilniny a umelé konzervačné látky.Maškrty pre psov ACANA High-Protein Biscuits predstavujú s..
4,39€
Bez DPH:3,66€
Alphaspirit dog Palička pečienková 10g
Najpredávanejšie
Značka: AlphaSpirit
Doplnkové krmivo pre psov všetkých plemien. Obsahuje 85% mäsovej svaloviny s podpornými látkami na kĺby, srsť a imunitu. Bohaté na prírodné železo. Podporuje popôrodné zotavenie.Zloženie: hovädzie mäso 85%, bravčová pečienka, mäsové tofu.Prídavné látky: glycerín, Omeqa 3 170mg/kg, chondroitín 100mg/..
0,59€
Bez DPH:0,49€
Značka: AlphaSpirit
Doplnkové krmivo pre psov všetkých plemien. Obsahuje 85% mäsovej svaloviny s podpornými látkami na kĺby, srsť a imunitu. Bohaté na prírodné železo. Podporuje popôrodné zotavenie.Zloženie: hovädzie mäso 85%, mäsové tofu, rybacie mäso, bravčová pečienka.Prídavné látky: glycerín, Omeqa 3 170mg/kg, chon..
0,59€
Bez DPH:0,49€
Značka: Vetamix
Sušené hovädzie mäso je zdravá lahôdka, ktorú môžete dopriať svojmu štvornohému kamarátovi za odmenu po výcviku alebo len tak pre radosť.ZLOŽENIE:100 % sušené hovädzie mäsoVetamix prémiové maškrty z kvalitných prírodných surovín sú ideálnym doplnkom každodenného BARFovania. Doprajte chlpáčovi luxusn..
3,59€
Bez DPH:2,99€
Kuracie beháky 5ks
Novinka
Sušené kuracie beháky poslúžia ako zdravá maškrta pre vášho psa alebo mačku na posilnenie žuvacích svalov.ZLOŽENIE:100 % sušené kuracie behákyZa odmenu alebo len tak pre radosť. Vetamix prémiové maškrty z kvalitných prírodných surovín sú ideálnym doplnkom každodenného BARFovania.Sušené kuracie behák..
2,49€
Bez DPH:2,08€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov všetkých veľkostí kurací sendvič s treskou.Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality. Pochúťky sú bez chemických prísad, konzervačných látok  alebo farbív. Zloženie: kuracie mäso (77%), treska  (20%), škrob (2%), glycerín (0,5%) Analytické zl..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov: kuracie sushi s treskou.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre psov všetkých veľkostí. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konzervačných látok a fa..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov: veľká kosť z kuracieho mäsa, tekvice a ovsa.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre psov všetkých veľkostí. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konz..
2,89€
Bez DPH:2,41€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov: kocky s kuracieho mäsa.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre malé a stredné veľkosti psov. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konzervačných látok..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Zobrazené 1 až 12 z 44 (4 stránok)