Menu
Your Cart

Schesir

Značka: Schesir
Schesir Adult - jahňacie s ryžou je krmivo bohaté na jahňacie s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné hypoalergénne granule s jahňacím odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Receptúra je zostavená z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohatá na prírodné zl..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Adult - kuracie s ryžou je krmivo bohaté na kuracie mäso s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné granule s kuracím mäsom odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Receptúra je zostavená z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohatá na prírodné zložky, ..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Adult - morské ryby s ryžou je krmivo bohaté na morské ryby s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné hypoalergénne granule s morskými rybami odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Receptúra je zostavená z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohatá n..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Hairball - kuracie s ryžou je krmivo bohaté na kuracie mäso s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné granule s kuracím mäsom odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Receptúra je zostavená z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohatá na prírodné zložk..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Kitten - kuracie s ryžou je krmivo zostavené z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohaté na prírodné zložky s prídavkom vitamínov a minerálov, aby uspokojil nutričné ​​potreby mačiatok v rastovej fáze a pomohol im udržať optimálne podmienky života.Výhody:-s jediným zdrojom živočíšnyc..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Senior - kuracie s ryžou je krmivo bohaté na kuracie mäso s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné granule s kuracím mäsom odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali nutričným potrebám starších mačiek. Integrácia chondroitín su..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Sterilized & Light - morské ryby s ryžou je krmivo bohaté na morské ryby s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné hypoalergénne granule s morskými rybami odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali nutričným potrebám sterili..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Sterilized - kuracie s ryžou je krmivo bohaté na kuracie mäso s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné granule s kuracím mäsom odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Receptúra je zostavená z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohatá na prírodné zlo..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Schesir
Schesir Sterilized - šunka s ryžou je krmivo bohaté na bravčové mäso s ryžou. Vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné granule s bravčovým mäsom odporučilo oddelenie veterinárnych lekárskych vied Univerzity Bologna. Receptúra je zostavená z jediného zdroja živočíšnych bielkovín a je bohatá na prírodné zl..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)