Menu
Your Cart

Versele Laga

Značka: Versele Laga
Doplnkové a diétne krmivo pre stredné a veľké papagáje.Obsahujú pufované pšenicu.Pochúťka, ktorú papagáje jednoducho milujú.Vyžadujú dostatok rôznych druhov ovocia, ale rovnako si vychutnajú aj bohatú zmes zrnín a semien.Zloženie:semená, obilniny (min.35% popcornu, pufované pšenica a i.), ovocie, or..
6,59€
Bez DPH:5,49€
Značka: Versele Laga
Kompletné, plnohodnotné krmivo pre andulky a drobné vtáctvo.Zloženie: žlté proso, červené proso, biele proso, lúpaný ovos, lesknica, ľanové semienka, niger...
11,89€
Bez DPH:9,91€
Značka: Versele Laga
Vysoko kvalitná zmes semien - Versele Laga Prestige Premium Tropical Finches je kompletný mix semien pre všetky exotické vtáčiky. Krmivo pre vtáky obsahuje prémiový pestrý mix veľmi kvalitných prírodných semien určený práve pre tento druh vtákov. Zmes je obohatená o extrudované pelety VAM.Výhody krm..
4,99€
Bez DPH:4,16€
Značka: Versele Laga
Versele-Laga Prestige Tropical Finches je doplnkové krmivo pre exotické vtáctvo. Špeciálna zmes je čisto prírodná a obsahuje potrebné vitamíny a minerály, ktoré podporujú dobrý stav vtáka. Krmivo pre vtáky voľte podľa druhu vtáka, dodržujte uvedené dávkovanie a doprajte mu dostatok čistej pitnej vod..
3,39€
Bez DPH:2,83€
Značka: Versele Laga
Šesť ľahkých piškót Prestige Biscuits Honey s vajcom a medom obohatí krmivo vašich vtákov. Podporia kondíciu, stimulujú vitalitu a predovšetkým sú veľmi chutné.Zloženie: vajcia a produkty z vajec, Cukry, Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Med 4%, Minerálne látky, Oleje a tuky, Mlieko a produkty ..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Versele Laga
Šesť ľahkých piškót Prestige Biscuits Condition seeds s vajcom a semenami obohatí krmivo vašich vtákov. Podporia kondíciu, stimulujú vitalitu a predovšetkým sú veľmi chutné.Zloženie: vajcia a produkty z vajec, Cukry, Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Semená 5%, Minerálne látky, Mlieko a produkt..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Versele Laga
Šesť ľahkých piškót Prestige Biscuits Fruit s vajcom a ovocím obohatí krmivo vašich vtákov. Podporia kondíciu, stimulujú vitalitu a predovšetkým sú veľmi chutné.Zloženie: vajcia a produkty z vajec, Cukry, Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Ovocie 7%, Minerálne látky, Oleje a tuky, Mlieko a produ..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Versele Laga
Sépiová kosť vrátane spony. Sépiová kosť je prírodným zdrojom vápnika a minerálnych látok. ..
2,65€
Bez DPH:2,21€
Značka: Versele Laga
Sépiová kosť vrátane spony. Sépiová kosť je prírodným zdrojom vápnika a minerálnych látok...
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Versele Laga
Kompletné krmivo pre veľké papagáje obohatené o zmes osiva - vitamíny, aminokyseliny a minerály pre optimálne trávenie a funkciu čriev.Táto špeciálna zmes semien má pestré a vyvážené zloženie, špeciálne prispôsobené špecifickým výživovým požiadavkám veľkých papagájov.Obsahuje vitamíny, aminokyseliny..
10,89€
Bez DPH:9,08€
Značka: Versele Laga
100% prírodné, kompletné krmivo pre andulky.Prestige je pestrá a vyvážená zmes so zložením špeciálne prispôsobeným špecifickým požiadavkám na výživu anduliek.Kŕmny návod: Denne naplňte kŕmidlo. Denná dávka môže byť rozdielna, záleží na veku, veľkosti a druhu papagája, preto s prvou dávkou nešetrite ..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Versele Laga
Tradičná zmes pre všetky kanáriky. Kompletné krmivo pre kanáriky.Vhodné pre spevavé kanáriky.Kŕmny návod: pozri obal.Zloženie: 63% semená, 19% repka, 6% čierna repka, 5% ľanové semienko, 3% lúpaný ovos, 2,5% konope, 1,5% niger..
11,99€
Bez DPH:9,99€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)