Menu
Your Cart

Doplnky stravy

Značka: Duvo
Sépiová kosť s kovovým držadlom s veľkosťou 12,5 cm je doplnkovým krmivom pre papagáje a ostatné exotické vtáctvo, korytnačky, slimáky atď.Je výborným zdrojom organického vápnika, ktorý organizmus zvierat lepšie prijíma než vápnik z minerálnych zdrojov.Je účinnou pomôckou pri obrusovaní zobáka a zdr..
1,59€
Bez DPH:1,33€
Doplnkové krmivo pre exoty. Zaistite dostatok pitnej vody a skrmujte podľa potreby vtákov. Kŕmny návod: podávajte denne primerané množstvoZloženie: proso červenéAkostné znaky: vlhkosť 11%...
0,99€
Bez DPH:0,83€
Žlté proso je doplnkové krmivo pre exotické vtáctvo. Proso predstavuje veľmi cennú surovinu vo farmaceutickom, krmivárskom a potravinárskom priemysle. Obilka prosa so svojou hodnotou rovná nahému ovsu.Obsahuje: 15 % vody; 61-62% glycídov, (z toho tvorí 9-11% vláknina), 10-11% bielkovín, 3,7-4,0% tuk..
1,19€
Bez DPH:0,99€
Značka: Vitakraft
Piesok s citrónovou kôrou a anízom - doplnkové krmivo pre vtáky.Použitie: Piesok nasypte do malého kŕmidla a na dno klietky.Zloženie: jurský vápenec, morské mušle, aníz, citrónová kôra...
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Beeztees
Sépiová kosť je prirodzeným zdrojom organického vápnika a jej stráviteľnosť je vyššia ako u umelého vápnika. Používa sa v domácom chove rôznych zvierat, najčastejšie vtákov a plazov, u ktorých môže nedostatok vápnika spôsobiť zdravotné problémy...
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Versele Laga
Šesť ľahkých piškót Prestige Biscuits Honey s vajcom a medom obohatí krmivo vašich vtákov. Podporia kondíciu, stimulujú vitalitu a predovšetkým sú veľmi chutné.Zloženie: vajcia a produkty z vajec, Cukry, Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Med 4%, Minerálne látky, Oleje a tuky, Mlieko a produkty ..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Versele Laga
Šesť ľahkých piškót Prestige Biscuits Condition seeds s vajcom a semenami obohatí krmivo vašich vtákov. Podporia kondíciu, stimulujú vitalitu a predovšetkým sú veľmi chutné.Zloženie: vajcia a produkty z vajec, Cukry, Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Semená 5%, Minerálne látky, Mlieko a produkt..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Versele Laga
Šesť ľahkých piškót Prestige Biscuits Fruit s vajcom a ovocím obohatí krmivo vašich vtákov. Podporia kondíciu, stimulujú vitalitu a predovšetkým sú veľmi chutné.Zloženie: vajcia a produkty z vajec, Cukry, Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Ovocie 7%, Minerálne látky, Oleje a tuky, Mlieko a produ..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Versele Laga
Sépiová kosť vrátane spony. Sépiová kosť je prírodným zdrojom vápnika a minerálnych látok. ..
2,65€
Bez DPH:2,21€
Značka: Versele Laga
Sépiová kosť vrátane spony. Sépiová kosť je prírodným zdrojom vápnika a minerálnych látok...
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Versele Laga
Dve pečené tyčinky pre andulky, okrem iného s obsahom vajec a lastúr ustrice. Vďaka vaječnej hostine na tyčinke si budú vaše vtáky môcť vychutnať kulinárske  potešenie. Nuda nemá šancu. Vďaka  nastaviteľnej spone „Magifix“ tyčinku jednoducho zavesíte na klietku, kde sa Vám bude páčiť. Okre..
2,15€
Bez DPH:1,79€
Značka: Versele Laga
Pre tých, ktorí uprednostňujú zmenu je tu Prestige Sticks Triple Variety Pack Budgies, tri rôzne pečené tyčinky pre andulky. Tri rôzne druhy v jednom balení. Jedna tyčinka "Honey" s medom a chutnými  semenami. Jedna tyčinka "Exotic Fruit" s obsahom ananásu, banánov a manga. A jedna tyčinka "For..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)