Menu
Your Cart

Woolf

Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov všetkých veľkostí kurací sendvič s treskou.Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality. Pochúťky sú bez chemických prísad, konzervačných látok  alebo farbív. Zloženie: kuracie mäso (77%), treska  (20%), škrob (2%), glycerín (0,5%) Analytické zl..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov: kuracie sushi s treskou.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre psov všetkých veľkostí. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konzervačných látok a fa..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov: veľká kosť z kuracieho mäsa, tekvice a ovsa.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre psov všetkých veľkostí. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konz..
2,89€
Bez DPH:2,41€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov: kocky s kuracieho mäsa.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre malé a stredné veľkosti psov. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konzervačných látok..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Pochúťka pre psov:  kuracie prúžky.Woolf pochúťky sú navrhnuté špeciálne pre psov všetkých veľkostí. Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality a poskytujú tak najlepšie nutričné hodnoty. Pochúťky sú jedenkrát varené a balené bez chemických prísad, konzervačných látok a farbív. Zlo..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov všetkých veľkostí brusnicové mäkké prúžky.Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality. Pochúťky sú bez chemických prísad, konzervačných látok  alebo farbív.  Zloženie: brusnice (50%), kuracie mäso  (40%), minerálne látky , škrob, glycerín ..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov všetkých plemien z hovädzieho mäsa a tresky.Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality. Pochúťky sú bez chemických prísad, konzervačných látok, alebo farbív.Zloženie: hovädzie mäso (80%), treska (10%), minerálne látky, škrob, glycerín.Analytické zložky: bielkovin..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Vynikajúca pochúťka pre psov všetkých plemien, mäkké čučoriedkové prúžky s kuracím mäskom.Pri výrobe sú použité bielkoviny najvyššej kvality. Pochúťky sú bez chemických prísad, konzervačných látok, alebo farbív.Zloženie: čučoriedky (50%), kuracie mäso (40%), minerálne látky, škrob, glycerín.Analytic..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Woolf
Pochúťka pre psov s kuracím mäsom a Yucca. Ak váš maznáčik trpí bolesťami, stratou chuti do jedla a zažívacími ťažkosťami, môže vám pomôcť doplnok Yucca pre domácich miláčikov od NHV. Yucca je silný protizápalový prostriedok s výživnými vlastnosťami, ktorý možno použiť na podporu artritických a kĺbo..
1,89€
Bez DPH:1,58€
Značka: Woolf
Pochúťka pre psov s jahňacím mäsom. Šípky môžu byť prospešné predovšetkým pre zlepšenie zdravia kĺbov a celkovej pohody aktívnych aj starnúcich psov. Po stáročia ľudia používali plody a listy brusníc ako prírodný liek na rad zdravotných problémov, vrátane porúch močových ciest, cukrovky, ochorenia ž..
1,89€
Bez DPH:1,58€
Značka: Woolf
Pochúťka pre psov s morčacím mäsom a paradajkami. Paradajky sú bohaté na živiny, ktoré prospievajú psom, ak sú konzumované v primeranom množstve. Majú nízky obsah kalórií a vysoký obsah vlákniny, čo je dobré pre trávenie. Paradajky obsahujú lykopén, ktorý môže znížiť riziko srdcových ochorení a podp..
1,89€
Bez DPH:1,58€
Značka: Woolf
Pochúťka pre psov s morskými rybami, riasami a tymianom. Morské riasy sú známe pre vysoký obsah jódu, ktorý je dôležitý pre zdravú funkciu štítnej žľazy. Morské riasy obsahujú 60 rôznych minerálov a vitamínov a 21 aminokyselín, čo z nich robí skvelú prísadu do psích pochúťok. Tymián obsahuje vitamín..
1,89€
Bez DPH:1,58€
Zobrazené 1 až 12 z 23 (2 stránok)